Serdecznie Zapraszamy na naszą stronę WWW

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej. Możecie tu między innymi poznać naszą aktualną ofertę,
zobaczyć obszerną galerię zdjęć i plików video, jak również odsłuchać piosenki z naszych spektakli.

Slide 1

Z dziejów leżenia pod stołem

To muzyczny program satyryczny dotyczący naszej obyczajowości i skłonności do spożywani alkoholu. Być może w wielu dziedzinach życia nie jesteśmy za wysoko w rankingach światowych, jednak w dziedzinie spożywania napojów wyskokowych, plasujemy się w ścisłej czołówce.

Slide 2

Oferujemy kompleksową obsługę imprez plenerowych

Scena, nagłośnienie, światła i prowadzenie konferansjerskie. Oprócz tego prezentujemy szeroką ofertę programów artystycznych, prezentowanych przez aktorów naszego teatru. Wszystkie programy mogą być prezentowane w salach, jak i w warunkach plenerowych (amfiteatrach).

Slide 3

Nie ważne czy płyniesz lewym, czy prawym halsem

Ważne, żeby do przodu. To nasza niezłomna zasada. Na terenie całego kraju prezentujemy: muzyczne spektakle teatralne, programy estradowe, kabaret autorski, jak również programy edukacyjne dla młodzieży szkół.

Slide 4

STRONA GŁÓWNA

Teatr Muzyczny
“HALS”

To już ponad 20 lat tradycji
i sztuki przez duże “S”

Mamy za sobą tysiące spektakli na terenie całej Polski oraz za granicą. Zawsze staramy się tworzyć spektale na najwyższym poziomie. Wielokrotnie zostaliśmy docenieni i wyróżnieni licznymi nagrodami za swoją działalność.

Najciekawsze doniesienia...

Nowe zdjęcia ze spektakli!

Zapraszamy do naszej Galerii, gdzie znajdują się nowe zdjęcia ze spektakli - "Kolorowy Czas Bajek" oraz "Piosenka jest dobra na wszystko".

Najnowsza oferta nareszcie w plikach pdf

Dla zainteresowanych współpracą przygotowaliśmy oferty wszystkich aktualnych spektakli w formacie PDF. Dzięki temu nasza oferta stanie się dla Państwa bardziej czytelna i przejrzysta.

Teatr Muzyczny HALS - ul. Radosna 9, 84-207 Bojano (k. Gdyni). tel: 502 082 720; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.